Uniwersalny szampon dla koni Horse shampoo 1000g

EV-004

24,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Krótki przegląd

Horse shampoo uniwersalny szampon dla koni każdego umaszczenia, nadaje się do regularnego stosowania. na bazie ekstraktu z indyjskich orzechów piorących.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


Uniwersalny szampon dla koni każdego umaszczenia. Nadaje się do regularnego stosowania. Odżywia sierści i nadaje długotrwałą świeżość i głęboki blask. Grzywa i ogon są długo puszyste, nie przetłuszczają się. Szampon działa antystatycznie i ułatwia rozczesywanie. Jest bardzo delikatny dzięki ekstraktowi roślinnemu z indyjskich orzechów piorących. Wspomagają ochronę konia przed insektami.

Hipoalergiczny – bez zapachu i barwników.

EcoVariant zawsze skuteczny i przyjazny środowisku

Skutecznie usuwa: tłuszcz, białko, atrament, smary, olej, smołę i wiele innych.

Horse shampoo to koncentrat!

By zwiększyć ekonomiczność stosowania zaleca się używanie pompki dozującej EcoVariant co gwarantuje nam 25 kąpieli z 1kg koncentratu.

Sposób stosowania i dozowania:

Przed rozpoczęciem kąpieli należy upewnić się że koń jest zdrowy i czy po kąpieli będzie miał zapewnioną właściwą temperaturę. Miejsce kąpieli powinno być bez przeciągów i zaopatrzone w odpływ wody do kanalizacji. Należy zwrócić szczególną uwagę by nie zamoczyć oczu i błon śluzowych konia. Szampon przed użyciem wstrząsnąć. Maksymalnie 40ml szamponu (10 pompek dozujących) wlać do 5 litrów letniej wody. Ilość szamponu zmniejszyć gdy koń jest mniejszy, mniej zabrudzony lub gdy powstaje zbyt dużo piany. Nanieść roztwór szamponu na konia. Szczególnie zadbać o grzywę i ogon. Szampon wmasować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać wodą, ściągnąć wodę, osuszyć sierść, grzywę i ogon. Kąpiel powtarzać w miarę potrzeb mając zawsze na uwadze zdrowie konia.

Przechowywanie: Przechowywać poza zasięgiem dzieci najlepiej w temperaturze od 5°C do 20°C przez okres do 24 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.
Informacje: Zawartość w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie. Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Wykaz Składników i Karta Charakterystyki są do pobrania na stronie producenta www.ecovariant.pl

Arkusz Danych Składników przeznaczony dla personelu medycznego jest udostępniany po kontakcie z producentem od poniedziałku do piątku pod nr tel. +48 627341232 w godzinach 8-16 lub biuro@ecovariant.pl

2 other products in the same category: