Ekologiczny żel myjący do zmywarki Flash PERFECT 50g TESTER

0,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Krótki przegląd

Ekologiczny roślinny żel do zmywarki z orzechów piorących - Flash PERFECT  50g na 1 cykl TESTER PRODUKTU

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


Wytworzony na bazie biosurfaktantu EcoTenz. Wykazuje doskonałe właściwości myjące i odtłuszczające w krótkich cyklach i niskich temperaturach. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska. Cechuje się szybką biodegradacją. Ma przyjemny ziołowy zapach pochodzący z użycia naturalnych składników.

Zawartość wg. INCI: AQUA, EcoTenz (biosurfaktant) – SAPINDUS MUKOROSSI NUT EXTRACT; ARGANIIA SPINOSA EXTRACT; PHOSPHONATE; MYRISTAMINE OXIDE; POLYCARBOXYLATE; POLYSORBATE 20; HYDROXYETHYLCELLULOSE POTASSIUM SORBATE; GLYCERIN

Sposób stosowania i dozowania: Stosować zgodnie z instrukcją zmywarki dotyczącą stosowania środków myjących. Stosować w zamian tabletek. Napełniać tylko do tego celu przeznaczony pojemnik (ten sam do którego wkłada się tabletkę) do wskazanej wysokości lub ¾ miarki umieszczonej na opakowaniu (ok.25g). Zaleca się stosować łącznie z nabłyszczaczem i solą regenerującą EcoVariant.

Bezpieczeństwo: Zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) produkt nie został sklasyfikowany jako stwarzający zagrożenia i nie posiada elementów oznakowania. Jest hipoalergiczny, nie toksyczny, nie podrażnia oczu i skóry, ma neutralne pH. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.

Więcej informacji o produkcie: https://www.ecovariant.pl 

Regulamin bezpłatnych próbek: Sklep zastrzega sobie prawo do nierealizowania zamówień bezpłatnych próbek jeśli aktualnie danego asortymentu nie ma w magazynie.