Uniwersalny płyn czyszczący UPC - bezpłatna próbka 50g

0,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Krótki przegląd

Hipoalergiczny, bez zapachu, skoncentrowany, bardzo skuteczny na bazie ekstraktu z indyjskich orzechów piorących.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


Regulamin bezpłatnych próbek:

Osoby które nie są jeszcze klientami EcoVariant-u mogą skorzystać tylko z jednorazowej bezpłatnej dostawy samych bezpłatnych próbek naszych produktów w ilości po jednej z jednego rodzaju. Zachęcamy by zamawiać jednocześnie wszystkie dostępne próbki. Kolejne zamówienia próbek będą realizowane tylko z normalnym zamówieniami z  w ilości jedna próbka na jeden zamówiony produkt bez względu na rodzaj. Sklep zastrzega sobie prawo do nierealizowania zamówień bezpłatnych próbek jeśli aktualnie danego asortymentu nie ma w magazynie.

Opis produktu:

Skoncentrowany organiczny ekstrakt z indyjskich orzechów piorących wzbogacony surfaktantami roślinnymi. Uniwersalny płyn czyszczący do wszystkich powierzchni zmywalnych o bardzo dużej skuteczności działania.

Hipoalergiczny – bez zapachu i barwników.

Skutecznie usuwa: tłuszcz, białko, atrament, smary, olej, smołę i wiele innych.

UPC to koncentrat!

By zwiększyć ekonomiczność stosowania zaleca się używanie pompki dozującej EcoVariant co gwarantuje nam 300 użyć produktu z 1kg koncentratu.

Możliwość mycia sprayem przy zastosowaniu butelki EcoVariant ze spryskiwaczem

Z 1kg koncentratu otrzymamy 11 litrów płynu w spryskiwaczu.

UPC jest niezastąpiony w gospodarstwie domowym, garażu i firmie.

Jest  „lekarstwo” na wszelki brud.

Idealnie sprawdza się przy myciu:

  •          podłóg, ścian, mebli, blatów, naczyń, płytek ceramicznych, szyby i łazienki
  •          karoserii samochodowych, wnętrza samochodu i komory silnika
  •          rowerów, kosiarek i innego sprzętu gospodarczego
  •          usuwanie plam z tkanin
  •          usuwanie plam z kostki brukowej
  •          silnie zabrudzonych rąk
  •          pranie odzieży ochronnej

Sposób stosowania i dozowania:

Mycie ogólne: Mycie ogólne: Do 5 litrów wody w wiaderku lub misce dodać 3g koncentratu UPC. Umyte powierzchnie osuszyć jeśli to konieczne. Spłukiwanie nie jest wymagane.

Czyszczenie sprayem: Rozcieńczony płyn w stosunku 1 część płynu i 10 części wody można stosować do spryskiwacza EcoVariant. Spryskane powierzchnie wytrzeć do sucha. Spłukiwanie nie jest wymagane. Gdy myte powierzchnie szklane będą się mazać, należy zmniejszyć ilość koncentratu UPC lub dodać wody.

Mycie rąk: Umyć ręce płynem bez rozcieńczania i spłukać dokładnie wodą.

Usuwanie plam na tkaninach i kostce brukowej: Nanieś bez rozcieńczania płyn bezpośrednio na plamę i po 5 minutach dokładnie wypłukać wodą.

Przechowywanie: Przechowywać poza zasięgiem dzieci najlepiej w temperaturze od 5°C do 20°C przez okres do 36 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.
Informacje: Zawartość w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie. Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Wykaz Składników i Karta Charakterystyki są do pobrania na stronie producenta www.ecovariant.pl

Arkusz Danych Składników przeznaczony dla personelu medycznego jest udostępniany po kontakcie z producentem od poniedziałku do piątku pod nr tel. +48 627341232 w godzinach 8-16 lub biuro@ecovariant.pl

Próbki produktów mają małe etykiety na których nie mieszczą się wszystkie konieczne informacje, więc przed użyciem należy koniecznie zapoznać się z Kartą Charakterystyki dostępnej na stronie internetowej producenta.

6 other products in the same category:

Poprzedni
Następny