Płyn do prania Good Wash 3in1 - bezpłatna próbka 50g

0,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Krótki przegląd

Hipoalergiczny, bez zapachu, delikatny, uniwersalny wspomaga płukanie i prasowanie na bazie ekstraktu z indyjskich orzechów piorących

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


Płyn do prania Good wash 3in1

Regulamin bezpłatnych próbek:

Osoby które nie są jeszcze klientami EcoVariant-u mogą skorzystać tylko z jednorazowej bezpłatnej dostawy samych bezpłatnych próbek naszych produktów w ilości po jednej z jednego rodzaju. Zachęcamy by zamawiać jednocześnie wszystkie dostępne próbki. Kolejne zamówienia próbek będą realizowane tylko z normalnym zamówieniami z  w ilości jedna próbka na jeden zamówiony produkt bez względu na rodzaj. Sklep zastrzega sobie prawo do nierealizowania zamówień bezpłatnych próbek jeśli aktualnie danego asortymentu nie ma w magazynie.

Opis produktu:

Płyn do prania ręcznego i w pralkach automatycznych. Delikatny, uniwersalny, można prać wełnę, jedwab i ciemne kolory. Nie wymaga stosowania płynu do płukania, wspomaga prasowanie.

Hipoalergiczny – bez zapachu i barwników.

Good wash 3 in 1 to koncentrat!

By zwiększyć ekonomiczność stosowania zaleca się używanie dozownika umieszczonego na butelce co gwarantuje nam 50 prań z 1,5kg płynu.

Sposób stosowania:

Należy przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji tkanin umieszczonych na metce przez producenta. Prać z pominięciem prania wstępnego, tkaniny nadające się do prania na mokro i trwale farbowane.

Pranie w pralce:

Wlać odmierzoną ilość płynu do dozownika w pralce lub na tkaninę bezpośrednio przed praniem.

Pranie ręczne:

Tkaninę namoczyć 5 minut przed praniem. Dokładnie wypłukać.

Przechowywanie: Przechowywać poza zasięgiem dzieci najlepiej w temperaturze od 5°C do 20°C przez okres do 36 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.
Informacje: Zawartość w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie. Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Wykaz Składników i Karta Charakterystyki są do pobrania na stronie producenta www.ecovariant.pl

Arkusz Danych Składników przeznaczony dla personelu medycznego jest udostępniany po kontakcie z producentem od poniedziałku do piątku pod nr tel. +48 627341232 w godzinach 8-16 lub biuro@ecovariant.pl

Próbki produktów mają małe etykiety na których nie mieszczą się wszystkie konieczne informacje, więc przed użyciem należy koniecznie zapoznać się z Kartą Charakterystyki dostępnej na stronie internetowej producenta.

6 other products in the same category: