Uniwersalny szampon dla koni Horse shampoo 1000g

004

24,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Krótki przegląd

Horse shampoo uniwersalny szampon dla koni każdego umaszczenia, nadaje się do regularnego stosowania. na bazie ekstraktu z indyjskich orzechów piorących.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


Pompka dozująca do butelek kwadratowych 1L EcoVariant

Uniwersalny szampon dla koni każdego umaszczenia. Nadaje się do regularnego stosowania. Odżywia sierści i nadaje długotrwałą świeżość i głęboki blask. Grzywa i ogon są długo puszyste, nie przetłuszczają się. Szampon działa antystatycznie i ułatwia rozczesywanie. Jest bardzo delikatny dzięki ekstraktowi roślinnemu z indyjskich orzechów piorących. Wspomagają ochronę konia przed insektami.

Hipoalergiczny – bez zapachu i barwników.

EcoVariant zawsze skuteczny i przyjazny środowisku

Skutecznie usuwa: tłuszcz, białko, atrament, smary, olej, smołę i wiele innych.

Horse shampoo to koncentrat!

By zwiększyć ekonomiczność stosowania zaleca się używanie pompki dozującej EcoVariant co gwarantuje nam 25 kąpieli z 1kg koncentratu.

Sposób stosowania i dozowania:

Przed rozpoczęciem kąpieli należy upewnić się że koń jest zdrowy i czy po kąpieli będzie miał zapewnioną właściwą temperaturę. Miejsce kąpieli powinno być bez przeciągów i zaopatrzone w odpływ wody do kanalizacji. Należy zwrócić szczególną uwagę by nie zamoczyć oczu i błon śluzowych konia. Szampon przed użyciem wstrząsnąć. Maksymalnie 40ml szamponu (10 pompek dozujących) wlać do 5 litrów letniej wody. Ilość szamponu zmniejszyć gdy koń jest mniejszy, mniej zabrudzony lub gdy powstaje zbyt dużo piany. Nanieść roztwór szamponu na konia. Szczególnie zadbać o grzywę i ogon. Szampon wmasować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać wodą, ściągnąć wodę, osuszyć sierść, grzywę i ogon. Kąpiel powtarzać w miarę potrzeb mając zawsze na uwadze zdrowie konia.

Przechowywanie: Przechowywać poza zasięgiem dzieci najlepiej w temperaturze od 5°C do 20°C przez okres do 24 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.
Informacje: Zawartość w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie. Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Wykaz Składników i Karta Charakterystyki są do pobrania na stronie producenta www.ecovariant.pl

Arkusz Danych Składników przeznaczony dla personelu medycznego jest udostępniany po kontakcie z producentem od poniedziałku do piątku pod nr tel. +48 627341232 w godzinach 8-16 lub biuro@ecovariant.pl

4 other products in the same category: